Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yönetimi Amatör Spor Haftası münasebetiyle Rektörümüz Prof. Dr. İlyas Çapoğlu’nu ziyaret etti.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarete Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Abdultalip Altay, Spor Şube Müdürü Fatih Çöpür, Erzincan ASKF Başkanı Lokman Turan, Milli Takım Antrenörleri ve Milli Takım Sporcuları katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Erzincanlı Milli Sporcuların müsabakalarda büyük bir başarı gösterdiğini ifade ederek, bu başarıdan dolayı il yönetimini, antrenörleri ve sporcuları tebrik etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Abdultalip Altay da Amatör Spor Haftasında düzenlenecek olan faaliyetlerle farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını dile getirerek, “Halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırılması, yetenek taraması yapılarak spora yönlendirilmiş çocuk ve gençlerimizin, bağlı oldukları kulüplerinin ve başarılı sporcularımızın halkımıza tanıtılması sağlanacak” dedi.

Ziyaretin sonunda ziyaretçilere hediye takdiminde bulunularak, toplu fotoğraf çekimi yapıldı.